Łóżka dziecięce samochody

Łóżka dziecięce samochody to bardzo modne w ostatnich czasach modele mebli do pokoju. Cechuje je na pewno duża różnorodność i atrakcyjny dla oka design. Dzieci często naśladują nas dorosłych i niewątpliwie widząc nas za kierownicą marzy im się ich własny samochód. Na pewno łóżka w kształcie auta są niepowtarzalne i mają swój urok  Oczywiście trzeba też zaznaczyć , że są idealnie dopasowane do potrzeb najmłodszych.

Łóżko auto 160×80

Często zastanawiamy się nad wyborem rozmiaru łóżka dla naszych dzieci. Najlepiej kupować taki rozmiar który będzie pasował przynajmniej na kilka lat. Łóżko auto 160×80 to idealny rozmiar dla dziecka w przedziale 2-8 lat. Zabezpieczenia którymi są wyższe boki auta sprawdzą się idealnie dla tych młodszych dzieci. Starsze zaś mogą w pełni wykorzystywać dużą powierzchnię spania.

Łóżko w kształcie samochodu – łóżko dla chłopca i dziewczynki

Łóżka samochody znajdują oczywiście największe uznanie wśród chłopców.   Oczywiście jest to bardzo naturalne bo to właśnie chłopcy przejawiają większe zainteresowanie  samochodami od dzieciństwa. Z pewnością chłopcy od małego posiadają już spore kolekcje swoich zabawek na czterech kółkach. Ale nie tylko chłopcy pasjonują się autkami od małego. Często właśnie dziewczynki mają podobne pasje i też interesują je pojazdy na czterech kołach. Pośród naszych modeli znajdziemy zarówno samochody dla chłopców jak i dla dziewczynek. Łóżko w kształcie samochodu jest więc wyborem równie dobrym dla chłopczyka jak i dziewczynki. Wszystkie w dwóch najbardziej standardowych rozmiarach w opcji z materacem.

Łóżeczko samochód

Czasami nasze dzieci już od pierwszych miesięcy życia przejawiają różnego typu zainteresowania . Podczas pierwszych dwóch latek życia naszego dziecka z pewnością możemy już się domyślać czym się nasz maluch będzie interesował. Jeżeli od małego nie rozstaje się z różnego typu autkami to wiemy iż będzie to fan motoryzacji. Łóżeczko samochód w takim przypadku dla naszego dziecka będzie spełnieniem marzeń .

Będzie miało mnóstwo energii do zabawy a tego właśnie chcemy u naszych dzieci. Zabawa w samochodzie sprawi nie tylko dużo uśmiechu na twarzy naszego szkraba ale także jego kolegom czy koleżankom.

Łóżko dziecięce auto

Odjazdowe modele samochodów dla dzieci z pewnością uatrakcyjnią pokój dziecka. Decydując się na łóżko dziecięce auto  spełniamy marzenie naszego malucha. Nie od dziś wiadomo że chłopcy uwielbiają samochody. A jeszcze jak do tego dochodzi możliwość spania w swoim aucie to już dziecko będzie w pełni szczęścia. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni wzór samochodu. Nasz maluch może zostać kierowcą wyścigowym lub nawet formuły 1. Może zostać również dzielnym policjantem patrolującym swoją dzielnicę . Czy nawet strażakiem jeżdżącym gasić pożary.

Łóżko auto dla dziecka

Każde dziecko od najmłodszych lat przejawia jakieś zainteresowania . Oczywiście w przypadku chłopców często są to samochody. Wtedy łóżko auto dla dziecka może mu sprawić wiele radości i satysfakcji. Oprócz samego komfortu spania w takim łóżko nasz maluch zyskuje genialne miejsce do zabawy. Naprawdę łóżko w tym stylu zachwyci każde dziecko i gościa który będzie odwiedzał nasz dom.

Łóżko samochód dla chłopca

Wiadomo , że w szczególności to właśnie chłopcy interesują się od młodości motoryzacją.  Przejawiają duże zainteresowanie wszystkimi pojazdami które posiadają cztery kółka. Łóżko samochód dla chłopca jest znakomitym pomysłem na aranżację pokoju w stylu wyścigowym. Posiadając swój własny samochód dziecko ma dużo możliwości do zabawy.

 

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku