Łóżka piętrowe 160×80

Łóżka piętrowe 160×80 są najrozsądniejszym wybieranym rozmiarem dla dzieci. Dlaczego akurat ten rozmiar? Niewątpliwie wybierając łóżko dla naszych maluchów chcemy aby służyło im jak najdłużej. Wybierając ten rozmiar mamy pewność , że nasze dzieci przynajmniej do 8 roku życia z niego nie wyrosną. Sama idea łóżek piętrowych zaś jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla dwójki dzieci. Oczywiście do czasu a z niego nie wyrosną.Godny uwagi jest fakt , że przy dwójce dzieci takie łóżko zajmuje stosunkowo mało miejsca. A przy dwójce dzieci w jednym pokoju każdy metr jest na wagę złota.

Łóżko piętrowe 2 osobowe

Nie zawsze pokój dziecięcy który urządzamy dla naszych pociech jest tak duży jakbyśmy chcieli. Szukamy wtedy różnych rozwiązań które najlepiej sprawdza się dla mniejszych powierzchni. Łóżko piętrowe 2 osobowe z pewnością pozwoli na lepsze zagospodarowanie miejsca w pokoju naszych dzieci. Niewątpliwie obszar który zaoszczędzimy dzięki takiemu rozwiązaniu pozwoli nam na wstawienie dodatkowych mebli. Po za tym łóżka piętrowe są bardzo ładne wizualnie i sprawą wiele frajdy naszym najmłodszym

Łóżka piętrowe dla małych dzieci

Modele domków dla dzieci do spania zyskują co raz większą popularność. Nie ma w tym nic dziwnego dlatego, że są to wyjątkowo piękne konstrukcje. Przede wszystkim są jednak bezpieczne i funkcjonalne. Wybierając łóżko piętrowe dla małych dzieci powinniśmy się kierować właśnie ich bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Łóżka piętrowe w kształcie domku z pewnością również spowodują uśmiech na twarzy naszych dzieci. Decydując się na takie rozwiązanie do pokoju naszych dzieci warto zmierzyć wcześniej powierzchnię pokoju aby dopasować odpowiedni rozmiar. Łóżko dziecięce piętrowe w wersji z szufladą jest bardzo funkcjonalne gdyż pomieści nam pościel naszych urwisów.

Łóżko piętrowe drewniane

Produkty z drewna od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szczególnie jeśli są to meble lub łóżka do spania. Łóżko piętrowe drewniane jest bezpieczną wersją łóżka dla dzieci. Dlaczego drewniane ? Przede wszystkim dlatego, że jest dużo bezpieczniejsze niż metalowe. Oczywiście drewniana wersja łóżka piętrowego jest też znacznie łatwiejsza do przesuwania czy przenoszenia elementów łóżka.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku