Łóżka Tipi

Łóżka Tipi wyróżniają się na tle innych łóżek dziecięcych prostym i eleganckim designem. Prosty sposób ich wykonania jest właśnie kluczową cechą dzięki której wszystkim się podobają. Oczywiście samych rodzajów tipi jest przynajmniej kilka. Niewątpliwie sam rodzaj dopasować można w zależności od wieku naszego malucha. Dla mniejszych dzieci godne uwagi są łóżka z wbudowaną barierką . Dzięki tej funkcji maluch może czuć się bezpiecznie i spać spokojnie w nocy. Bez wbudowanej barierki mógłby podczas snu czy wiercenia się znaleźć poza powierzchnią spania a tego jako rodzice nie chcemy.

Łóżko tipi z szufladą

Niewątpliwie łóżko dla dziecka z szufladą zwiększa możliwości utrzymania porządku w pokoju naszego smyka. Łóżko tipi z szufladą zapewni większą wygodę na co dzień. Pojemnik przydaje nam się na schowanie pościeli dziecka oraz na mniejsze zabawki. Szczególnie przydatne jest to gdy pokój naszego dziecka nie jest zbyt duży. Wtedy liczy się każdy centymetr i z pewnością szuflada będzie doskonałym rozwiązaniem na utrzymanie porządku.

Łóżko tipi 160×80

Najbardziej popularnym rozmiarem łóżka dziecięcego jest niewątpliwie 160x80cm. Ten rozmiar jest odpowiedni zarówno dla 2 latka jak i 8 latka. Oczywiście przeważnie jest to powierzchnia spania bo doliczając kilka centymetrów samej ramy jest ten obszar większy. Łóżko tipi 160×80 to nowoczesny kształt łóżka który spodoba się każdemu dziecku. Przed zakupem łóżka dziecięcego ważne aby zmierzyć dokładnie cały pokój i wybrać taki rozmiar aby dookoła łóżka pozostało trochę miejsca.

Łóżko dziecięce Tipi – spełnienie dziecięcych marzeń

Łóżko dla dziecka w stylu tipi to niewątpliwie jedno z najmodniejszych dziecięcych łóżek. Moda na tego typu łóżka jest od całkiem niedawna. Oryginalny i wyjątkowy wygląd łóżeczka został dostrzeżony już przez niejedno dziecko i rodzica. Oczywiście wersja tipi jest możliwa w kilku wariantach . Można zdecydować się na wersję z szufladą lub bez co nie jest bez znaczenia chcąc utrzymać większy porządek w pokoju dziecka. Drewniane łóżko dziecięce tipi z łatwością dopasuje się do każdego stylu pokoju dla dziecka. Różne wersje materaca oraz trzy wersje kolorystyczne również pozwolą nam lepiej zaaranżować.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku